Fibre Channel Single Fiber (WDM)

Dzięki zastosowaniu technologii WDM, moduły SFP+ mogą transmitować w obydwu kierunkach dane z prędkością 10G z wykorzystaniem 1 włókna światłowodowego. Mniejsza ilość włókien to bardzo duże oszczędności kosztów. Najczęściej używane długości fal to 1270nm i 1330nm. Są one dostępne w następujących wersjach:

 

FTF-S85G-BXXY-YYYD

XX - oznacza długość fali: (23 - 1270/1330nm, 32 - 1330/1270nm)

YYY - oznacza dystans: (020 - 20km, 040 - 40km, 060 - 60km)

W razie pytań i wątpliwości prosimy zapoznać się z kartami katalogowymi bądź skontaktować się ze działem wsparcia technicznego.

 

Specyfikacja techniczna:

REFERENCJA PRODUKTU
MOC WYJŚCIOWA CZUŁOŚĆ RX PRZECIĄŻENIE RX DŁUGOŚĆ FALI ODLEGŁOŚĆ* TEMPERATURA PRACY DDMI
FTF-S85G-B23Y-020D -3~+2dBm -14.6dBm 0dBm TX: 1270nm 20km 0~70°C Yes
FTF-S85G-B23Y-020DI -3~+2dBm -14.6dBm 0dBm TX: 1270nm 20km -40~+85°C Yes
FTF-S85G-B23Y-040D -1~+4dBm -16dBm 0dBm TX: 1270nm 40km 0~70°C Yes
FTF-S85G-B23Y-040DI -1~+4dBm -16dBm 0dBm TX: 1270nm 40km -40~+85°C Yes
FTF-S85G-B23Y-060D 0~+5dBm -21dBm -7dBm TX: 1270nm 60km 0~70°C Yes
FTF-S85G-B23Y-060DI 0~+5dBm -21dBm -7dBm TX: 1270nm 60km -40~+85°C Yes
FTF-S85G-B32Y-020D -3~+2dBm -14.6dBm 0dBm TX: 1330nm 20km 0~70°C Yes
FTF-S85G-B32Y-020DI -3~+2dBm -14.6dBm 0dBm TX: 1330nm 20km -40~+85°C Yes
FTF-S85G-B32Y-040D -1~+4dBm -16dBm 0dBm TX:1330nm 40km 0~70°C Yes
FTF-S85G-B32Y-040DI -1~+4dBm -16dBm 0dBm TX:1330nm 40km -40~+85°C Yes
FTF-S85G-B32Y-060D 0~+5dBm -21dBm -7dBm TX:1330nm 60km 0~70°C Yes
FTF-S85G-B32Y-060DI 0~+5dBm -21dBm -7dBm TX:1330nm 60km -40~+85°C Yes

* - odległość transmisji zależy od tłumienia linku optycznego

 

×

Pliki cookies w naszym serwisie.

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.