GPON ONT 4-port
HL-4G

HL-4G to ekonomiczne urządzenie GPON ONT do pracy w sieciach FTTH rozwijane w Polsce.

Skrócona specyfikacja:

  • GPON B+ SC/APC
  • Działa w trybie Bridge (SFU) ale też HGU (Router/NAT)
  • Port LAN może działać jako WAN (EtherWAN)
  • 4 porty LAN 10/100/1000
  • TR-069 CWMP
  • Wsparcie dla dwóch kości Flash
  • Provisioning XML i DHCP
  • Funkcje NAT/PPPoE/DMZ
  • Wsparcia dla IPv6 zgodnego z RFC 6092
  • Zdalny Syslog
  • Możliwość zarządzania ONT i funkcją Routera poprzez dedykowaną aplikacje na smartphony z systemem Android i iOS

Urządzenie jest interoperacyjne oraz zgodne ze specyfikacją G.984.4/G.988 czy rekomendacjami Broadband World Forum BBF.247 oraz TR-156. Dzięki temu może być stosowane w sieciach w których operator posiada więcej niż jednego dostawcę urządzeń GPON ONT. Do tej pory urządzenie zostało przetestowane pod kątem interoperacyjności z urządzeniami:

  1. Huawei seria MA5600, MA5683T oraz MA5800
  2. Nokia / Alcatel-Lucent ISAM GPON OLT (FX-4)
  3. ZTE C300 I C320
  4. DASAN Zhone Solution oraz KEYMILE
  5. Ubiquoss
  6. Fiberhome
  7. Cisco / Altice
  8. Raisecom
  9. Zyxel

HALNy Network to Polski producent innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych skupiający się na zakończeniach abonenckich jak urządzenia GPON ONT czy bezprzewodowe routery.

Rozwiązania HALNy Networks skupiają się na wsparciu operatorów telekomunikacyjnych w podniesieniu cyberbezpieczeństwa oraz zwiększenia interoperacyjności w sieciach optycznych jak GPON czy XGS-PON.

Portfolio rozwiązań HALNy Networks oferuje urządzenia które pozwalają operatorom na świadczenie usług multigigabitowego Internetu, telewizji oraz usług głosowych.

Zdjęcia
×

Pliki cookies w naszym serwisie.

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.