GPON ONT H640RW-02
H640RW-02
DASAN GPON ONT H640RW-02 to jednostka abonencka przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynkowych. Charakteryzuje ją wysoka wydajność oraz zgodność ze standardem ITU-T G.984.4.
 
H640RW-02 to bliźniaczy model do H640GW-02 który posiada tą samą wersje oprogramowania oraz funkcje. Jedyna różnica to dodatkowy port "F" na potrzeby transmisji telewizji analogowej lub DVB-C/T zainstalowany w ONT H640RW-02. Port "F" podobnie jak WiFi może być zdalnie wyłączony z poziomu OLT indywidualnie dla każdej końcówki.
 
H640RW-02 pozwala na:
 
Monitorowanie:
  • Czasu pracy (Uptime)
  • Poziom sygnału dla fali 1490nm wysyłanego przez OLT
  • Odległości ONT do OLT w metrach
  • Stanu portów LAN
  • Aktywnych adresów MAC
  • Grupy Multicastowów oglądanych na podpiętym dekoderze STB
  • Stanu bramki VoIP oraz portów FXS (odłożona słuchawka, rozmowa w trakcie, podniesiona słuchawka)
  • Powódu rozłączenia (ONT wyłączone z prądu, przecięty światłowód między ONT a OLT)
  • Adresu IP uzyskany przez DHCP dla interfejsów IP
  • Wersji firmwaru (aktywna oraz standby)
  • Mocy optycznej - możliwość ustawienia poziomów alarmowych dla sygnału optycznego informujących o zbyt dużej lub niskiej mocy optycznej
  • oraz wiele więcej
 
Konfiguracja i provisioing z OLT:
  • Limitowanie pasma w kierunku od OLT do ONT per port LAN (traffic shapping)
  • Limitowanie pasma w kierunku od OLT do ONT per grupa portów LAN (traffic shapping);
  • Gwarantowanie pasma w upstream, możliwość określenia pasma gwarantowanego oraz dodatkowego
  • Możliwość filtrowania grup multicastowych per port LAN na ONT (Conditional Access)
  • Określnie maksymalnej liczby grup multicastowych oglądanych na porcie LAN
  • Możliwość wysłania multicastu w kierunku OLT
  • Wsparcie dla QinQ
  • Możliwość filtrowania VLAN-ów docierających do ONT
  • Wsparcie dla translacji (mappowania) VLAN-ów w obu kierunkach
  • Wsparcie dla portu hybrydowego: 1 VLAN nietaggowany; pozostałe VLAN-y na porcie jako taggowane
  • Możliwość dowolnej konfiguracji portów LAN – wymuszanie prędkości oraz wyłączanie
  • Możliwość określenia liczby aktywnych adresów MAC per port LAN na ONT
  • Możliwość przypisania listy adresów MAC autoryzowanych do transmisji per port LAN (static adres MAC),
  • Możliwość przypisania listy adresów MAC zablokowanych do transmisji per port LAN
  • Konfiguracji portu WAN na ONT z poziomu OLT-a takich adresacja IP itp
  • Wsparcie dla funkcji routera z NAT dla całego ONT lub dla grupy portów
  • Możliwość tworzenia dodatkowych SSID (max 4) które mogą pracować w trybie Bridge i są przypisane do innego VLAN-u niż interfejs z NAT
Interfejs GPON SC/APC
Interfejs GPON Tx upstream: 1.25 Gbps
Fala: 1310 nm
TX moc: 0.5 to +5 dBm
Interfejs GPON Rx Downstream: 2.5Gbps
Fala: 1490nm (+/- 10nm)
RX czułość: -28 dBm
RX overload: -8 dBm
Odbiór sygnału CATV

Fala: 1555nm (+/- 5nm)

RX czułość minimalna: -8dBm

RX przeciążenie: +2dBm

Moc wyjściowa portu RF

 dla 55Mhz: 16.5dBmV

 dla 1000Mhz: 19.5dBmV

Interfejsy abonenckie 4 Port 10/100/1000Base-T (RJ45)
2 Port POTS interface (RJ11)
1 RF Video interface (Standard F-type connector)
Wi-Fi interface (IEEE 802.11b/g/n compliant)
Wymiary

190 x 62 x 150 mm (H x W x D)

Zasilanie Input: 100-240VAC, 50/60Hz
Output: 12VDC/2A

 

Zdjęcia
×

Pliki cookies w naszym serwisie.

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.