GPON ONT H660GW
DPW:G-P-H660GW

DASAN GPON ONT H660GW to jednostka abonencka z nowej serii urządzeń ONT firmy DASAN Zhone Networks zaprezentowana w 2015 r. przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynkowych. Charakteryzuje ją wysoka wydajność ale także zgodność ze standardem ITU-T G.984.4. H660GW może pracować jako bridge lub router z NAT/PPPoE.

W styczniu 2017r. Dasan Zhone Networks zaprezentował nową odsłonę popularnego H660GW. Wyposażono je w nowy, lepszy chipset Wifi a także zmieniono design urządzenia.

 Specyfikacja:

GPON B+ TX 
Fala: 1310 nm (zakres: 1260 nm - 1360 nm)
Zgodność z rekomendacją ITU-T: G.984.2

+0.5dBm ~ + 5dBm

GPON B+ RX 
Fala: 1490 nm (zakres 1480 nm - 1500 nm)

Zgodność z rekomendacją ITU-T: G.984.2

-8 dBm ~ -28dBm

Przeciążenie odbiornika 1490 nm

 Sygnał mocniejszy niż -8dBm

WiFi

IEEE 802.11b/g/n

Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz

Dwie ścieżki transmisji i odbioru (2T2R)

Przepustowość:  54Mbps (802.11g)

                          300Mbps (802.11n)

Bezpieczeństwo: WEP, WPA-PSK (TKIP), WP2-PSK (AES)

Porty LAN

4 x port 10/100/1000 Base-T (RJ45)

Porty VoIP

2 x port FXS (RJ11)

Porty USB 1 x port USB

Port Optyczny

SC/APC

Zasilacz

AC/DC Adapter: 12VDC/1.5A

Temperatura pracy

-5 – +50 oC

Wilgotność

0– 90 % (bez kondensacji)

Wymiary (W x D x H)

160 x 130 x 54.3 mm

 

Zdjęcia
×

Pliki cookies w naszym serwisie.

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.