GPON ONT H662GR
H662GR

Terminal H662GR to jednostka abonencka skierowana do klientów potrzebujących dostępu do usług Triple Play do zastosowań wewnątrz budynkowych. Pracuje na falach 1.25Gbps w upstream i 2.5Gbps w downstream. Wyposażona jest w jeden port GPON uplink, 2 porty Gigabit Ethernet (10/100/1000Base-T),1 port FXS VoIP i port RF do obsługi telewizji. Urządzenia L2/L3 - pozwala na konfigurację funkcji routera NAT.

 

Specyfikacja:

GPON B+ TX 
Wavelength: 1310 nm (range: 1260 nm - 1360 nm)
ITU-T: G.984.2 compliant

+0.5dBm ~ + 5dBm

GPON B+ RX 
Wavelength: 1490 nm (range: 1480 nm - 1500 nm)
ITU-T: G.984.2 compliant

-8 dBm ~ -28dBm

1490 nm receiver overload

Signal stronger than -8dBm

LAN Ports

2 x 10/100/1000 Base-T (RJ45) port

VoIP Ports

1 x FXS (RJ-11) ports

Porty Video

1 x RF port ( F-connector) to 1GHz

Optical Port

SC/APC

Power supply

AC/DC Adapter: 12VDC/0.5A

Operating temperature

-5 – +55 oC

Operating humidity

0– 90 % (without condensation)

Dimensions (W x D x H)

190 x 150 x 40 mm

 

Zdjęcia
×

Pliki cookies w naszym serwisie.

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.