GPON ONT H680GW
DPW:G-P-H680GW-G0

DASAN GPON ONT H680GW to jednostka abonencka z nowej serii urządzeń ONT firmy DASAN Networks przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynkowych. Charakteryzuje ją wysoka wydajność ale także zgodność ze standardem ITU-T G.984.4. Wyposażona jest w 1 uplink GPON SC/APC, a także w 4 porty Gigabit Ethernet (10/100/1000Base-T), 2 porty FXS i 1 interfejs USB.

Urządzenie H680GW powstało, aby zmierzyć się z krytycznymi wymaganiami dzisiejszych sieci bezprzewodowych. Pracuje ono w najszybszym i najnowszym obecnie standardzie Wifi 802.11ac, co pozwala na osiąganie prędkości nawet do 1.3Gb/s.

Specification:

GPON B+ TX 
Fala: 1310 nm (zakres: 1260 nm - 1360 nm)
Zgodność z rekomendacją ITU-T: G.984.2

+0.5dBm ~ + 5dBm

GPON B+ RX 
Fala: 1490 nm (zakres 1480 nm - 1500 nm)
Zgodność z rekomendacją ITU-T: G.984.2

-8 dBm ~ -28dBm

Przeciążenie odbiornika 1490 nm

Sygnał mocniejszy niż -8dBm

WiFi

IEEE 802.11ac

Przepustowość:  1.3Gbps (802.11ac)

Bezpieczeństwo: WEP, WPA-PSK (TKIP), WP2-PSK (AES)

Porty LAN

4 x 10/100/1000 Base-T (RJ45) porty

Porty VoIP

2 x FXS (RJ11) porty

Porty USB

1 x USB port

Port Optyczny

SC/APC

Zasilacz

AC/DC Adapter: 12VDC/1.5A

Temperatura pracy

-5 – +50 oC

Wilgotność

20– 90 % (bez kondensacji)

Wymiary (W x D x H)

190 x 147 x 46 mm

 

Zdjęcia
×

Pliki cookies w naszym serwisie.

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.