Fast Ethernet

Światłowodowe konwertery sygnału Fast Ethernet służą do konwersji pomiędzy sygnałem elektrycznym (10/100Base-T) i optycznym (100Base-FX). Umożliwiają one transmisję danych na bardzo duże odległości - w zależności od zastosowanego modułu optycznego i szybkości transmisji - do 120km.


 

FMU-ABR01M-53O-0xx-E

Konwerter 10/100Mbps, SingleMode, BiDi 1550/1310, SC Simplex

Cechy:

 
  • Zasięg interfejsu optycznego**: do 20,40,60,80km
  • Zasięg interfejsu elektrycznego: do 100m
  • Przepustowość portu elektrycznego: 10/100Mbps
  • Przepustowość portu optycznego:  125Mbps
  • Robocza długość fali: TX 1550, RX 1310nm
  • Zasilanie: 5V/1A (zasilacz w zestawie)
  • Opcja instalacji w szafie 19" (wymagana obudowa FR-16C-xx)

Pobierz kartę:

 

FMU-ABR01M-35O-0xx-E

Konwerter 10/100Mbps, SingleMode, BiDi 1310/1550, SC Simplex, 20km

Cechy:

 
  • Zasięg interfejsu optycznego**: do 20,40,60,80km
  • Zasięg interfejsu elektrycznego: do 100m
  • Przepustowość portu elektrycznego: 10/100Mbps
  • Przepustowość portu optycznego:  125Mbps
  • Robocza długość fali: TX 1310, RX 1550nm
  • Zasilanie: 5V/1A (zasilacz w zestawie)
  • Opcja instalacji w szafie 19" (wymagana obudowa FR-16C-xx)

Pobierz kartę:

 

FMU-ASR01M-31S-0xx-E

Konwerter 10/100Mbps, SingleMode, 1310nm, SC Duplex

Cechy:

 
  • Zasięg interfejsu optycznego**: do 10,20,40,60,80,100,120km
  • Zasięg interfejsu elektrycznego: do 100m
  • Przepustowość portu elektrycznego: 10/100Mbps
  • Przepustowość portu optycznego:  125Mbps
  • Robocza długość fali: 1310nm
  • Zasilanie: 5V/1A (zasilacz w zestawie)
  • Opcja instalacji w szafie 19" (wymagana obudowa FR-16C-xx)

Pobierz kartę:

 

FMU-AMR01M-30S-002-E

Konwerter 10/100Mbps, MultiMode, 1300nm, SC Duplex, 2km

Cechy:

 
  • Zasięg interfejsu optycznego: do 2km
  • Zasięg interfejsu elektrycznego: do 100m
  • Przepustowość portu elektrycznego: 10/100Mbps
  • Przepustowość portu optycznego:  125Mbps
  • Robocza długość fali: 1300nm
  • Zasilanie: 5V/1A (zasilacz w zestawie)
  • Opcja instalacji w szafie 19" (wymagana obudowa FR-16C-xx)

Pobierz kartę:

 

FR-16C-DC

Obudowa zbiorcza, 16 slotów, zasilanie redundantne, montaż w szafie 19"

Cechy:

 
  • Maksymalna liczba konwerterów: 16
  • Redundantne zasilanie w standardzie
  • Instalacja kart konwerterów w technologii Hot-Swap
  • Wsparcie dla konwerterów serii FMU i FGMS
  • Zasilanie: 2 zasilacze 48V DC
  • Instalacja w szafie 19"

Pobierz kartę:

 

FR-16C-AC

Obudowa zbiorcza, 16 slotów, zasilanie redundantne, montaż w szafie 19"

Cechy:

 
  • Maksymalna liczba konwerterów: 16
  • Redundantne zasilanie w standardzie
  • Instalacja kart konwerterów w technologii Hot-Swap
  • Wsparcie dla konwerterów serii FMU i FGMS
  • Zasilanie: 2 zasilacze 110~230V AC
  • Instalacja w szafie 19"

Pobierz kartę:

 

* - długość fali należy określić podczas składania zapytania/zamówienia

** - w zależności od modelu

×

Pliki cookies w naszym serwisie.

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.