GPON

GPON Transceivers

Moduły GPON OLT C+/C+MAX są wykorzystywane do realizacji połączeń punkt-wielopunkt poprzez techonologie GPON. Urządzenia GPON OLT posiadają sloty SFP, pozwalające skalować możliwości urządzenia do aktualnych potrzeb. Wystarczy, aby właściciel zamierzał podłączyć nową grupę klientów - wtedy dodaje tylko kolejną wkładkę GPON SFP do OLTa. Tego typu moduły wspierają niesymetryczny podział prędkości (2.488Gbps/1.244Gbps). Wykorzystują technologię WDM (długości fal 1310nm i 1490nm), która pozwala na transmisję dwukierunkową po jednym włóknie światłowodowym.

REFERENCJA PRODUKTU DŁUGOŚĆ FALI MOC WYJŚCIOWA CZUŁOŚĆ RX MEDIUM TRANSMISYJNE ODLEGŁOŚĆ ZŁĄCZE TEMPERATURA PRACY KARTA KATALOGOWA

FTS-GPON-OLT C+

TX:1490nm RX:1310nm
+3~+7dbm
 
-31dBm Światłowód jednomodowy Aż do 60km
SC/PC
 
0~70°C

FTS-GPON-OLT C+MAX

TX:1490nm RX:1310nm
+6~+10dbm
 
-33dBm Światłowód jednomodowy Aż do 60km
SC/PC
 
0~70°C

 

×

Pliki cookies w naszym serwisie.

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.