GPON ONT

GPON Optical Network Terminal to jednostka abonencka wyposażona w port optyczny (zazwyczaj ze złączem SC/APC) oraz w zależności od modelu szereg interfejsów jak porty Gigabit Ethernet, FXS, WiFi, "F" dla telewizji kablowej inne.  ONT pełni rolę ostatniego urządzenia w sieci GPON zainstalowanego w lokalu abonenta. Jest to urządzenie aktywne (wymaga zasilania), zazwyczaj do zastosowań wewnątrz budynkowych i zasilane z gniazdka abonenta.

 

H64X

H645G

N/A

H640G

H640GV-03

H640GW-02

H640GR-03

H640RW-02

H66X

H665 H665GR H660G H660GV H660GW H660GR H660RW

H66XM

            H660RM
H68x        

H680GW

   

Porty LAN

1x10/100/1000

1x10/100/1000

4x10/100/1000

4x10/100/1000

4x10/100/1000

4x10/100/1000

4x10/100/1000

Porty POTS/VoIP

N/A

N/A

N/A

2xFXS

2xFXS

2xFXS

2xFXS

WiFi 2.4 Ghz

N/A

N/A

N/A

N/A

2x2 b/g/n 300Mb/s

N/A

2x2 b/g/n 300Mb/s

WiFi 5 Ghz N/A N/A N/A N/A 3x3 802.11ac (tylko H680GW) N/A 2x2 802.11ac (tylko H660RM)

port "F"

CATV

N/A

N/A

N/A

N/A

       ✔
      ✔
USB

N/A

N/A N/A N/A ✔ (tylko H660GW) N/A N/A
 Router/NAT

 ✔ (tylko H645G oraz H665)

   ✔             ✔              ✔             ✔              ✔            ✔

 

×

Pliki cookies w naszym serwisie.

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.