X2

X2 Transceivers

Specyfikacja modułów X2 została opublikowana 13 lutego 2003r. Wkładki X2 używają tego samego optycznego i elektrycznego interfejsu jak moduły XENPAK. Ogólnie mówiąc, X2 pojawiły się na rynku jako następca wkładek XENPAK. Wkładki X2, podobnie jak XENPAK służą do transmisji 10G na dalsze odległości, jednak rozmiary modułu powodują, że jest on zbyt duży do zastosowania w systemach o dużej gęstości. Od 2010r., producenci w większości używają modułów XFP do przesyłania danych na dalekie odległości, natomiast do systemów o wysokiej gęstości wykorzystują moduły SFP+.

 

Prędkość transmisji Złącze Medium transmisyjne Odległość Technologia
9.93~11.3Gbps
SC Simplex
 
Multi-mode fiber
Single-mode fiber
Up to 80km

Dual fiber
WDM (BiDi)
CWDM
DWDM

Aktualne parametry mogą zależeć od modelu modułu optycznego,
szczegółowe informacje znajdują się w kartach katalogowych wkładek.

 

Moduły mogą być przygotowane jako kompatybilne z: Cisco, HP, Netgear, Avaya, D-Link, Brocade, Extreme Networks, Huawei, Enterasys, 3Com, Alcatel-Lucent i innymi. Aby potwierdzić kompatybilność wkładek, prosimy o kontakt z działem wsparcia technicznego przed zamówieniem.

Więcej informacji znajdą Państwo w kategoriach modułów X2 wylistowanych poniżej.

×

Pliki cookies w naszym serwisie.

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.