XENPAK

XENPAK Transceivers

Specyfikacja XENPAK MSA została publicznie ogłoszona 12.03.2001r. Jego najnowsza edycja specyfikacji , Issue 3.0, została opublikowana we wrześniu 2002r. Wkładki XENPAK, podobnie jak XFP służą do transmisji 10G na dalekie odległości, jednak rozmiary modułu powodują, że jest on zbyt duży do zastosowania w systemach o dużej gęstości. Od 2010r., producenci w większości używają modułów XFP do przesyłania danych na dalekie odległości, natomiast do systemów o wysokiej gęstości wykorzystują moduły SFP+.

 

Prędkość transmisji Złącze Medium transmisyjne Odległość Technologia
9.93~11.3Gbps
SC Simplex
 
Multi-mode fiber
Single-mode fiber
Up to 80km

Dual fiber
WDM (BiDi)
CWDM
DWDM

Aktualne parametry mogą zależeć od modelu modułu optycznego,
szczegółowe informacje znajdują się w kartach katalogowych wkładek.

 

Moduły mogą być przygotowane jako kompatybilne z: Cisco, HP, Netgear, Avaya, D-Link, Brocade, Extreme Networks, Huawei, Enterasys, 3Com, Alcatel-Lucent i innymi. Aby potwierdzić kompatybilność wkładek, prosimy o kontakt z działem wsparcia technicznego przed zamówieniem.

Więcej informacji znajdą Państwo w kategoriach modułów XENPAK wylistowanych poniżej.

×

Pliki cookies w naszym serwisie.

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.